♥ każde zamówienie pakowane jest na prezent dla Ciebie lub bliskiej Tobie osoby ♥

Rytuał Ognia: ceremonia spalenia intencji
Rytuał Ognia: Ceremonia spalenia intencji

Rytuał Ognia: Ceremonia spalenia intencji

(do pobrania na dole wersja w formie zdjęcia)

Rytuał Ognia i jego znaczenie

Akt spalenia intencji podczas Rytuału Ognia symbolizuje transformację zapisanych pragnień i aspiracji ze sfery myśli w fizyczną manifestację. Ogień służy jako potężny czynnik zmian, przekształcający zapisane słowa w energię uwalnianą do wszechświata, jest też symbolem siły, odwagi i niezłomności.

Gdy intencje pochłaniają płomienie, jednostki symbolicznie uwalniają je wszechświatowi, puszczając przywiązania i poddając się naturalnemu przepływowi życia. Proces ten uwalnia ich od wszelkich barier emocjonalnych i mentalnych, które mogą utrudniać ich postęp.

Wykonanie rytuału oczyszcza energię otaczającą zapisane pragnienia, usuwając wszelkie negatywności i przeszkody, które mogą blokować ich realizację.

Akt płonących intencji aktywuje proces manifestacji, wysyłając do wszechświata jasny i skupiony sygnał na temat własnych pragnień i intencji. Rozpala wewnętrzne siły twórcze i łączy jednostki z uniwersalną energią, która wspiera ich cele.

Płonące intencje symbolizują pokorę, szacunek i wdzięczność w duchowej podróży.

Jak wykonać Rytuał Ognia?

Znajdź bezpieczne i ognioodporne miejsce, w którym możesz przeprowadzić swój rytuał. Możesz zdecydować się na wykonanie rytuału na świeżym powietrzu lub w pobliżu kominka. Jednak pamiętaj Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze! Usuń wszystko co mogłoby rozproszyć ogień. Oczyść przestrzeń i stwórz spokojną atmosferę za pomocą świec, kadzideł lub kamieni, które pozytywnie wpływają, rezonują z Twoimi intencjami.

Trzymaj kartkę w dłoniach i postaraj się zwizualizować to co napisane, poczuć jakby to się spełniło, ożywić zapisane intencje. Poczuj energię swoich pragnień tak, jakby już zaistniały w Twojej rzeczywistości. Napełnij kartkę swoimi pozytywnymi emocjami, przetrzyj dłonią papier, przekaż i wzmocnij ją swoją energią. 

Ostrożnie zapal róg papieru zapałką lub płomieniem świecy. Gdy papier zaczyna się palić, obserwuj, jak płomienie pochłaniają słowa zapisane na stronie. Wizualizuj swoje intencje uwalniane do wszechświata, myśl pozytywnie o ich spełnieniu.

Gdy papier zamieni się w popiół, wyraź wdzięczność za dobrodziejstwa już obecne w Twoim życiu i za przejawy, które są w drodze. Podziękuj wszechświatowi za wsparcie.

Poczekaj, aż popiół ostygnie, dopiero teraz możesz zakopać go w ziemi jako symbol ugruntowania swoich intencji lub rozrzucić na wietrze, aby zanieść Twoje życzenia we wszechświat.

Spalając swoje intencje podczas rytuału, symbolicznie uwalniasz je ze swojego uścisku i poddajesz przepływowi wszechświata. Ten akt odpuszczenia i zaufania procesowi może być niezwykle wzmacniający i przemieniający.

Kiedy wykonać Rytuał Ognia?

Wykonanie rytuału spalenia zapisanych postanowień, pragnień, celów najskuteczniejsze jest w Pierwszej Kwadrze, czyli fazie przybywającego księżyca. Faza przybywającego księżyca występuje pomiędzy nowiem a pełnią księżyca, kiedy księżyc rośnie w świetle. Ta faza wiąże się ze wzrostem, ekspansją i manifestacją, co czyni ją idealnym czasem na wzmocnienie energii Twoich zapisanych intencji i doprowadzenie ich do skutku.

Dlaczego Pierwsza Kwadra, czyli faza przybywającego księżyca jest optymalna dla płonących intencji ustalonych podczas Nowiu?

Tak jak Księżyc w Nowiu wyznacza początek cyklu księżycowego i czas ustalania zamiarów, faza przybywającego księżyca w Pierwszej Kwadrze reprezentuje okres wzrostu i rozwoju, charakteryzuje się impetem i postępem. Wraz ze wzrostem światła księżyca każdej nocy wzrasta również energia dostępna do ustanowienia Twoich pragnień. Wykorzystanie naturalnego cyklu księżycowego, popcha Twoje intencje do przodu, aby poczynić znaczące postępy w kierunku pożądanych rezultatów. 

Wykorzystuj potężną energię cyklu księżycowego, aby wesprzeć realizację swoich pragnień.

Korzystaj kiedy tylko potrzebujesz - pobierz skróconą wersję w formie zdjęcia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl